РОЗВИВАЮЧІ ІГРИ

Для сучасної дитини іграшка - це спосіб пізнання реальності.
Дитяча фантазія  - безмежна, і, часом із самих примітивних іграшок малюк маже створити в своїй уяві цілий світ із захопливими сюжетними лініями. Головна умова - іграшки повинні бути яскравими, щоб привернути увагу дитини і безпечними. 🎠
Я виготовляю іграшки для всебічного розвитку дитини. Мої іграшки активно використовують у своїй роботі корекційні педагоги, психологи шкіл, вихователі дитячих садочків та приватні дитячі центри розвитку дитини. 
(телефон для довідок 050 8199084)

Кольорові смужки 
Фетрові кольорові смужки мають гудзик та отвір для нього. Пропоную вам декілька варіантів ігор, як можна їх використовувати під час уроку чи заняття з дитиною. Під час гри дитина розвиває образне мислення, уяву та фантазію; дрібну моторику пальців та їх гнучкість; розвиває вміння застібати та розстібати гудзики (удосконалює  практичні навики); розвиток кольоросприйняття: 
Приклади вправ:
1) складання літер та чисел;
2) складання геометричних фігур;
3) складання у ланцюжок;
4) складання кутів;
5) складання ланцюжка по кольоровій гамі;










Пальчикові тваринки
Ці чудові тваринки стануть у нагоді під час занятть з розвитку мовлення, розвитку дрібної моторики рук, координації рухів та  гнучкості рук і пальців. Вивчаючи казки, вірші та руханки розвивається пам'ять та концентрація уваги. За допомогою цих пальчикових ігор відбувається розвиток орінтування дитини у просторі  та вивчення понять "праворуч" - "ліворуч", "вгору" - "вниз" та інш. Фантазуйте, складайте цікаві казки та історії разом із дітками, і ваші заняття стануть яскравими, цікавими. 







Сенсорні логопедичні доріжки.
Мандрівка пальчиками дитини  буде цікава та захоплююча. Вивчайте вірші та считалочки, вигадуйте казки та пригоди, розвивайте мовлення та уяву. Фантазуйте разом із дітками.








Розвиваюча дидактична гра "Геометрично-математичний планшет"

Під час гри малеча вчиться рахувати, вивчає геометричні фігури і кольори, складає геометричні пари предметів. 
 Відбувається розвиток координації рухів руки та пальців, розвиток словникового запасу,  мовлення. Також  діти вивчають ритмічні вірші, які розвивають пам'ять та увагу.

Гра призначена для використання для занять педагогам раннього розвитку, логопедам, дефектологам та психологам.  








Розвиваюча дидактична гра "Набір овочів та фруктів"
Гра призначена для використання у своїх заняттях педагогам раннього розвитку, логопедам, дефектологам та психологам.
Під час гри діти вчать ритмічні вірші, назви овочів та фруктів, кольори, вчаться рахувати в межах двадцяти.
Гра направлена на розвиток в малечі координації рухів руки та пальців, розвиток дрібної моторики, також розвивають словниковий запас слів,  мовлення,  розвиток пам'ять та увагу.







Розвиваюча дидактична гра "Яскраві хмарки"
За допомогою цих хмаринок логопед, дефектолог чи педагог раннього розвитку цікаво проведе заняття. 
Граючись малеча вивчає кольори, вчиться рахувати та розвиває дрібну моторику рук. Розвиток тактильних відчуттів.





Розвиваюча дидактична гра "Їжачок"
Гру може використовували педагог раннього розвитку, логопед, дефектолог та психолог.
З цим цікавим їжаком легко навчати дитину рахувати; розпізнавати кольори; вирішувати нескладні математичні задачі та приклади; вивчати пори року; вивчати поняття більше - меньше, або рівність; складати пари предметів; розвивати  зв'язне мовлення; розвивати уяву та фантазію; удосконалювати  дрібну моторику рук. 
Виховується бережливе ставлення до навколишнього середовища.






Розвиваюча дидактична іграшка "Свинка"

Хочу познайомити вас з  такою свинкою ненажерою). Діти її обожнюють. Проста іграшка  виконана  з підручних матеріалів, моток в'язальних ниток і пляшка з під молока. А скільки  радості в очах дітей вона викликає). Діти із задоволенням годують свинку і в цей час отримує знання: кольори предмета, форма предмета, рахунок, сенсорні відчуття, розвиток дрібної моторики.
Гру може використовувати на своїх заняттях педагог раннього розвитку, логопед, дефектолог, вчитель початкових класів, психолог.












😃😃😃😃😃😃😃😃😃

До Всеукраїнського дитячого конкурсу "Молоде покоління за безпеку  дорожнього руху" я з ученицею виготовила дидактичний набір ігор.

2017 р.

     1. Дидактична гра "Подорож Незнайки до країни дорожніх      знаків";
 2. Дидактична гра "Чарівні знаки";
3. Дидактична гра  "Четвертий зайвий"; 
4. Дидактична гра "Продовж ряд";
5. Дидактична гра "Грай, та смекай";
6. Дидактична гра "Мій друг - дорожній рух".










 

Немає коментарів:

Дописати коментар